| az09 a întrebat:

am o problema. O fata e in portugalia si imi cam place de ea. suntem la 5000 km distanta si nu stiu ce sa ii spun. Idei?

6 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Iti place de ea sau ai si avansat ceva in sensul unei relatii?
Daca vrei sa ii spui ca o indragesti, fa-o. Nu cumpara ea bilet pana in Romania doar sa iti rada in fata ca nu simte la fel, se poate si online happy

| NnDWtf a răspuns:

Ceva cu bela sau cum se zice in portugheza frumoasa.

| NoNameexd a răspuns:

Distanța este doar un pretex. Dacă îți place tipa, spune-i.Convinge-o că n-o s-o înșeli și că o să rămâi cu ea, și totu' va fi bine. Good luck!

| elComandantee a răspuns:

"N-o să putem fi niciodată împreună din cauza distanţei."
Simplu.

| UngUrU777 a răspuns:

Skabe sanse!

| PupikDulche a răspuns:

Te duci la aeroport si te legi de primul avion care duce spre tara in care se afla fata respectiva.