| Nume123 a întrebat:

Salut,am o mica problema....Imi place de o anume fata care este la o mare distanta de mine gen de la Bucuresti la Constanta.Si chiar nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea, singura metoda de a vorbi cu ea este Skype.Va rog ajutati-ma, ca sunt chiar foarte confuz imi place de ea dar nu stiu cum sa ii spun...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Salut.

Ce zici daca ati incepe o discutie simpla, dupa care, incearca sa derivezi inspre o discutie despre. sa zicem cosmetice. las-o sa se laude putin, apoi zi-i ca e frumoasa si ca ti-ar placea sa o vezi macar o data in realitate. Incearca sa introduci in discutie faptul ca ea este genul tau. zi-i ca incepi sa fii dependent de ea.

| Nume123 explică (pentru SparkleO):

Frate raspunsul tau e bun, dar faza proasta e gamer nu ii plac cosmeticele am pe webcam vlog etc... si chiar arata bine e interesata dor de jocuri in fine o sa face ce spui tu numa ca o sa vb de jocuri laughing e mai bine asa ii plac si ei imi plac si mie si cred ca o sa mearga.Inca odata iti multumeschappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ii ceri numarul de telefon?
Daca iti e rusine sa ii spui asa ''direct'', scrie-i un mesaj in care sa-i spui ce simti!
Alta solutie..nu prea ai, din pacate.

Curaj happyhappy

| Nume123 explică (pentru anonim_4396):

Da cred ca o sa ma ajute foarte mult metoda asta, iti multumeschappy

| TizZu15 a răspuns:

Simplu si la obiect.
''Te plac''
winking

| Actaar a răspuns:

Da-mi funda.

| Anonimmmul a răspuns:

Spune-i pe skipe ca iti place de el

| Nume123 explică (pentru Anonimmmul):

Frate nu stiu de ce te bagi daca tot dai pe smecheru!