| mypunctsidelacapat a întrebat:

am o problema putin mai confuza si am nevoie urgenta de ajutor! pentru inceput,eu nu sunt de religie ortodoxa(o sa credeti ca n-avea rost sa spun asta, dar va asigur ca are un foarte mare rost), si la mine in biserica sa organizat un cor din care fac si eu parte.acolo e un baiat de care imi place fooooarte mult, dar e mai mare decat mine cu 5 ani.sora lui mie buna prietena, si mi-a zis ca are gagica, dar eu as vrea intr-un fel sa-l fac sa ma placa.......am mai auzit ca cica,,daca rade de numele tau ar putea fii niste semne ca te place", si el rade tot timpul cand ma vede de numele si imi zambeste cand vorbeste cu mine, dar eu sunt timida.deci cum as putea sa-l fac sa ma placa? si credeti ca am place? va rog raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ipocrizie in biserica. Ce cauti tu acolo?

| mypunctsidelacapat explică (pentru neutrino):

Da,pai daca vrei sa stii, cand sunt cu el si pot vorbii cu el, nu e in timpul programului de biserica, sunt la repetitiile de la cor.le facem la biserica doar pentru ca nu avem in alta parte unde.

Răspuns utilizator avertizat
| Cautnic_Antonia_1997 a răspuns:

V-ati curaj si vorbeste cu el! spune-i ca il placi sau daca nu spune-i prietenei tale sa ii spuna! in orice caz discuta cu el!