| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Cum stiu cand un baiat ma place? Adica rade la glumele mele, sta cu mine dar mai rar si uneori zambeste la mine... Si intr-o zi faceam un fel de joc cine cu cine s-ar potrivi si eu am picat cu el. Si el a zambit si a rosit. Ce credeti?!

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Cred ca te place, nu e clar. (zambetul a fost o dovada ca l-a incantat ideea: "voi doi")

4 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Cel mai bun mod de a sti sigur cum stau lucrurile, este sa vorbesti cu el. Provoaca-l la o discutie deschisa despre acest subiect si prezinta-i sentimentele tale, intreaba-l ce simte el. Iar mai departe vei vedea ce se intampla. Vorbeste cu el deschis si cu calm. Comunicarea este unul dintre cele mai importante elemente in orice tip de relatie.

| MikyAndreea a răspuns:

E foarte probabil sa te placa day dreaming Eu zic sa incerci sa vorbesti cu elwinking Incepe in mod indirect, bate niste apropo-uri smug Daca si tu il placi incearca sa il faci sa inteleaga astawinking
Sper ca te-am ajutat cat de putin :*

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Eu cred ca te place. el probabil incearca sa fiti prieteni foarte buni, si dupa sa se intample. happy

| MeGustaXD a răspuns:

Eu spun că te place.hee hee