| jhonnppo a întrebat:

Am o problema sau mai bine zis o dilema:l., acum 2 zile vorbeam cu o colega ne intelegeam foarte bine ne spuneam totu.in ziua acea la scoala o colega era suparata si toti o consolam etc.am ajuns acasa si mi-a scris pe Facebook si am vb etc..am intrebato ca i-a zis ca colega suparata? mi-a zis un sfat. in fine i-am zis ca si eu am vrut sa ii zic cv dar eram prea multi si nu prea am vrut sa ma bag in seama.tongue, face ea bine zici ca la scoala nu prea vb..., a 2-a zi la scoala am ajuns in mai repede decat ia la scoala ia a venit langa mine pe colidor si ma salutat si a zambit, apoi din motive personale l-am batut pe un coleg. in calsa fiiind nervos la ora am vorbit agresiv cu profesoru...ea parca era trista cand ma vedeaa asa.tongue.dar a3-a zis totu s-a schimbat numai vorbea cu mine numa mai saluta eram suparat dar in ore sa mai uita la mine pe furis si eu la ea, astazi la scoala tot la fel se uita la mine pe furis. pe fb nu prea am vb decat intro coferinta cu mai multi dar ia mi-a scris cv., etc, Deci ce credeti ca s-a intamplat de numai vorbeste cu mine? din cauza ca l-am batut pe ala? sau ca am fost rau la ora acea?:l va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai da, probabil ca din cauza asta, pentru ca tu atunci cand ai consolat-o te-a vazut altfel, si acum vazand asta te considera violent poate. Ar fi bine sa vorbesti cu ea, si sa spui direct de asta, ca daca a deranjat-o reactia ta tu nu esti asa. Gaseste-ti ceva scuze plauzibile.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-i plac golanii.

| Wolfyye a răspuns:

Am stat cred ca 10 minute sa descifrez ce ai scristu...in fine eu cred ca din cauza ca te-a vazut violent numai vrea sa vorbeasca cu tine.