| AnDrE_5929 a întrebat:

Buna TPU am o problema si nu inteleg ce insemna daca sta un baiat langa tine incepe sa te doara burta si ti se intoarce stomacul pe dos ce insemna fundita

Răspuns Câştigător
| NicEbOy a răspuns:

Mda sunt unii baietii care sunt fumosi si care iti plac si poate te excita sau te emotioneaza. ai fluturasi

3 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

E posibil sa ti se intample asta din cauza emotiilor, acum depinde ce simti pentru baiatul respectiv, e ciudat ce se intampla cateodata cu corpurile noastre si eu mai am cateodata diferite stari mai greu de explicat, dar eu cred totusi ca din cauza emotiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se intampla cu toti baietii asta?