| Chachi913 a întrebat:

Daca un baiat se tot uita la tine dar cand tu te uiti in alta parte si se intoarce din drum ca sa te vada...si vrea sa fie doar pe langa tine asta ar insemna ca te place?

Răspuns Câştigător
| abilaura a răspuns:

Daca se uita cu insistenta la tine inseamna ca te place mult, doar ca e prea timid ca sa iti spuna asta. Daca si tie iti place de el, ar trebui sa intri in vorba cu el, sa faci tu primul pas. Unii baieti sunt mai timizi si se asteapta sa le intelegem nooi astepătatrile si sa intelegem noi ca ne plac fara sa fie nevoiti sa foloseasca prea multe cuvinte. Dar asti sunt baietii si nu avem cum sa-i schimbam. Unor fete chiar le place mai mult de un baiat daca e mai subtil sau mai timid. Daca si tu il placi, in viitorul apropiat o sa aveti o frumoasa relatie.winking

3 răspunsuri:
| Anemona2020 a răspuns:

Sigur ca da si mult

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Cu siguranta...

| AndreiGR a răspuns:

Da. asa facem noi baieti