| Ankutzaaa a întrebat:

Buna tuturor. Sunt disperata. Acum cateva minute iubitul meu s-a despartit de mine. Aseara am avut o cearta si de dimineata el a fost tot suparat..eu tot l-am sunat. am vrut sa vad ce face si el tot sec vorbea. uneori nu raspundea la telefon si spunea ca nu a avut chef sa raspunda. Acum iar l-am sunat si nu mi-a raspuns si i-am trm un mesaj "ca ce vrea sa faca sa imi spuna sa nu ma mai tina asa aiurea ca pe o proasta ..si mai multe chestii" si cand l-am sunat acum a raspuns si l-am intrebat daca a citit mesajul si a spus ca da si l-am intrebat ca ce are de gand? si a zis ca s-o saturat de fitele mele, de toate toanele mele si ca e "pa" ..totul s-a terminat. Apoi mi-a inchis telefonul. L-am mai sunat dar are telefonul inchis. Va rog spuneti-mi ce sa fac? In aproape 3 ani de zile nu ne-am despartit deloc. e ca un soc pentru mine. ce sa fac?
Ajutoooor!

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Minti de ingheata apele. In data de 10 Martie 2013 spuneai ca ai 4 ani de cand esti cu el, iar pe 29 Aprilie 2013 spuneai ca mai ai o luna si faceti 2 ani de cand sunteti impreuna.

Mi-e mila de tine. Traiesti intr-o lume imaginara, ti-ai creeat o viata falsa.

| Captoresque a răspuns:

Ai zis în Martie că ești cu unul de 4 ani, dup-aia în Aprilie că mai ai puțin și faci 2 ani de când ești cu el, acum zici că sunteți de 3 ani.

Ori umbli cu 3 deodată, ori minți cu nerușinare.

| ion933 a răspuns:

Uita-l este un idiot daca nu stie sa te aprecieze daca te iubeste o sa iti ceara scuze

| fetelerebele a răspuns:

Heiii nul mai suna fate indiferenta daca vrea sa vb cu tine vb si u cu el si lasa sa te caute el succes happydaca tine la tine inca te va cauta!

| KillSuckers a răspuns:

Salut.
Fii indiferentă şi rece cu el. Fă-l să ţină la tine, ai putea să încerci să îl faci gelos.
Dar ai grijă, dacă îmi urmezi sfatul, urmeaza-l cu măsurăwinking Dacă îl vei ignora foarte mult, îl vei pierde. Dacă chiar nu mai însemni nimic pentru el, înseamnă că nu a ţinut deloc la tine.