| AlleAllexa10 a întrebat:

Am o problema sunt foarte confuza. Este vorba despre un baiat, ne certam cam des odata n-am vorbit cu el 4 luni. Ii place mai mereu sa ma tachineze, daca are oportunitatea sa ma tachineze no rateaza niciodata. Se uita mai mereu la mine uni spun ca are o stralucire in privire cand ma priveste ( se uita cam ciudat dar nici chiar asa ). Orice imi place mie lui nu ii place normal si trebuie sa comenteze mai mereu. Mai tot timpul se uita la mine. face ce face si se uita la mine din nou. Odata l-am prins uitandu-se la geamul meu. Intr-o zi i-am dat pace. am vazut ca se uita la mine si m-am uitat si eu la el... si a inceput sa se uite in sus. De obicei cand ma uit la el incepe si se joaca cu fermoarul de la geaca sau are treaba cu telefonul. Daca vorbesc cu un baiat. imediat si el se baga in seama sau se uita insistent la noi. Nu stiu ce sa mai cred. Voi ce credeti? Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| marinela92 a răspuns:

Simplu e prea orgolios sa iti spuna ca te place si asteaptate ca in curand sa te intrebe pov asta semana cu a mea laughing doar ca eu ma stiu cu el de 4 ani si avem sentimente unul fata de altul si tot nu ne spunem din cauza orgoliului... daca o sa incepeapa sa te tachineze (adica sa te faca geloasacu alte fete si dupa sa se uite la tine ala e un las care nu isi recunoaste sentimentele) si in cazul tau e acelasi lucru pentru ca el asteapta ca tu sa faci primul pas si tu sa faca el primul pas asa ca bafta

| deiutaza45 a răspuns:

Eu cred ca el chiar te place doar ca asteapta ca tu sa faci primul pas pe care sincer cred ca uh nu il vei face

| IuliaRoxana a răspuns:

Eu cred ca este doar o joaca

| Icecream15 a răspuns:

Stiu cum e! probabil te place...si incearca sa iti atraga atentia ..da..intr-un mod ciudat happy eu zic..ca daca il placi sa ii spui, daca gresesc in privinta lui si ar fi un refuz, nu ar fi nimic de pierdut happy zic eu big grin