| Roxana0606 a întrebat:

Buna TPU am o problema unui baiat ii place de mine iar mie nu imi place de el imi place da alt baiat.
Iar el a inceput sa imi faca crize de gelozie ...ca e urat cu draci, e rost.
Si mai nou a zis ca daca il prinde il bate worried.sad
El se comporta foarte urat...crede ca toata lumea trebuie sa ii faca poftele...sad
Iam explicat de mi de ori ca nu imi place de el dar o tine una si buna cu obsesia lui...
Cum sa fac sa inteleaga ca nu vreau sa fiu cu el >?( nici nu as vrea sa fiu rea cu el big grin)
FUNDOAIE!

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Da-i doua palme sau chiar mai multe sa se mai racoreasca si el
Si vezitzi fara griji de viata ta happy!

2 răspunsuri:
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Ia un pistol si trage pana il faci sita apoi ia cadavrul si toarna benzina pe el si dai foc apoi ia cenu stiua si tot ce a mai ramas si arunc-o in apa sau ingroapo apoi daca intreaba parintii de el spui ca a plecat cu o vagaboanta si ca nu mai vrea sa se intoarca niciodata rolling on the floor
Nu ma intreba de unde stiu din astea ca ar trebui sa te omor rolling on the floor
De fapt am fost la criminalistica un an si ceva rolling on the floor
Si da totul a fost o gluma rolling on the floor

| Neagandalf a răspuns:

Vorbeste despre asta cu mama ta...Sigur te poate ajutawinking