| Bianka_5573 a întrebat:

Am o problema uriasa!
Eu am un iubit suntem impreuna de 4 saptamani 'dar de ieri imi place de alt baiat care este partenerul meu de dans!
Am aflat ca si lui ii place de mine dar si el are prietena in fiecare zi vine la mine si chesti de astea [cel mai bun prieten al lui e coleg cu mine lui i-a spus ca ii place de mine]
nu stiu pe care sa il aleg!
HELP!
P.S.scuze pentru eventualele greseli

4 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci ce simti.Sa il alegi pe care vrei tu.Din cate spui se pare ca iti place mai mult de partenerul tau de dans.Ii poti spune prietenului tau ca nu esti sigura de ceea ce simti pentru el si ca ai observat ca iti place alt baiat.E mai bine sa fii sigura.U nu ai nici o vina ca iti place alt baiat.Inimii nu ii poti porunci.E mai bine sa-i spui acum decat mai tarziu, nu e bine sa amani.Si ramai cu partenerul tau de dans. Discuta cu el si poate ca o sa se lege o relatie frumoasa intre voi.Nu rata ocazia asta.Fai ce simti! baftawinking

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Alege`l pe cel la care ti cel mai mult chiar daca o sa imi para camrau de tine devil. Esti intr-o stare de nehotarare.Alegel pe cel care crezi tu ca te iubeste cu adevrat, cel car etine la tine.Succes.

| skinnylove a răspuns:

Maturizeaza'te.
nimeni nu iti poate spune pe cine sa alegi.
dupa cum gandesti ii poti face doar sa sufere pe baietii aia care poate au incredere in tine.

| Ramonna18 a răspuns:

Tu crezi ca aici e ca la piata? Ai impresia ca toti iti sunt la picioare si tu poti sa alegi ce vreiwinking! Cel mai bine este sa te gandesti daca tii cu adevarat la unul din cei doi pentru ca dupa cum prezinti tu problema, mi se pare ca amandoi iti sunt indiferenti si tu doar te joci happy