| ChocoBuff a întrebat:

acum ceva timp m-am indragostit de un baiat si am aflat ca su lui ii place de minde. dar eu aveam prieten asa ca nu am putut sa ii spun nimic.Acum o colega de-a mea este foarte buna prietena cu un coleg de al lui si vine impreuna cu el in fiecare pauza la mine.Alaturi de ei vine si baiatul de care m-am indragostit.Am vorbit cu el si mi-a spus ca ii place de colega mea...nu stiu ce sa fac. ce sa ii spun? sa il ajut sa fie cu colega mea? simt totusi ca inca mai tine la mine dupa felul in care ma priveste.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca ai putea fi cu el cand sti ca i place de colega ta, asa ca lasa l pe el sa aleaga