| Andrux_3060 a întrebat:

am si eu o problema. nu imi mai merge sa imi schimb numele la facebook, nu stiu de ce. adica pot sa imi aleg din cele pe care le-am mai avut puse dar sa pun altul nou nu merge sad Raspuns urgent! funda!

2 răspunsuri:
| s4nto a răspuns:

Depinde daca iti pui alt nume care cei de la facebook nu il cred concret nu ti-l accepta, insa il poti pune la nume alternativ, sper sa iti fi fost de folos

| Biw a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Asta inseamna ca ti l'ai schimbat de prea multe ori, deci nu mai poti face nimic. Sper ca ti'am fost de ajutor XD.