| Vara200 a întrebat:

Uitati care e problema mea : Vreau sa-mi schimb numele pe facebook si cand dau sa mi-l schimb imi arata sa aleg dintre numele pe care le-am mai avut. Ce sa fac sa pot sa scriu alt nume, nu sa aleg pe unu care l-am mai avut? Multumesc mult! :* Funda! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Alexandra301 a răspuns:

Pai:
1. Dai la setarile contului.
2.Scrii acolo la nume si prenume cum vrei tu.
3.Acolo nu mai trebuie sa alegi nimic. O sa iti afiseze dupa ce ai salvat cum ai scris tu.
4.La optional nu scrii nimic.
5. Dai salveaza.
Voila! Sper ca te-am ajutat. Fundita?:*

| Nonylik a răspuns:

Poii. dai la casuta aia dfe langa acasa si dupa setarile contului dupa o sa-ti apara numele meu si in colt editeaza si dai acolo si iti scrii alt nume si il salvezi... Dar iti va aparea acol prenume optional akol sa nu scrii nikk...

| Deny_DeNny_Băii_1999 a răspuns (pentru Nonylik):

Dupa ce isi schimba numele de 3 ori nu mai merge sa mai til schimbi trebuie sa-ti faci alt contwinking