| lovergirl a întrebat:

BUNA TPU! am o problemastraight face este un baiat de la scoala de care imi place mult dar el zice ca nu prea sunt genul lui, dar nu ne cunoastem de mult si ma c-am evita...desi am vorbit sh el a vorbit frumos nu dadea semne de cv ca nu m-ar placea... dar acum cateva zile am intrerupt legatura. Chiar imi place de el. si nu stiu ce e cu elhappy cum as putea sa vorbesc cu el si poate sa ne lungim mai mult pana ajungem la o relatie?

3 răspunsuri:
| JustMe324 a răspuns:

Buna lovegirl, sa zicem ca si eu am trecut decurand prin aceeasi faza, doar ca sunt baiat. secretul e sa il iei deoparte odata, sa ii spui in fata ce simti, si daca spune chesti ca nu esti genul lui, intreaba-l daca te place... daca zice da, zii ca nu conteaza nimic alcv decat asta, daca zice nu, e clar happy...

| Golanul_Catalin_1989 a răspuns:

Sunat fata la gagiu si din vba in vba intrebat doar din simpla curiozitate intrebarea intrebatoare si chiar urmatoare : tu cum iti imaginezi ca noi 2 sa fim impreuna pe viitor? asa ca fapt divers/curiozitate. " //// asa fac eu cu fetele si tine schema...

| glontzbdc a răspuns:

Iti zic sincer ca batandu-l la cap nu faci decat sa il enervezi si sa se sature la un moment dat. daca nu te cauta el, lasa-l in pace.sunt atatia baieti, o sa gasesti tu altul happy