| lovergirl a întrebat:

BUNA TPU! am o problemastraight face este un baiat de la scoala de care imi place mult dar el zice ca nu prea sunt genul lui, dar nu ne cunoastem de mult si ma c-am evita...desi am vorbit sh el a vorbit frumos nu dadea semne de cv ca nu m-ar placea... dar acum cateva zile am intrerupt legatura. Chiar imi place de el. si nu stiu ce e cu elhappy cum as putea sa vorbesc cu el si poate sa ne lungim mai mult pana ajungem la o relatie?

2 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Ei bine sunt doua variante aici... 1.Probabil ca el este timid si nu are curaj sa iti spuna ceea ce simte ( cu toate ca nu prea cred, daca a spus ca nu esti genul lui.thinking ). 2.Probabil ca el ar vrea ca voi doi sa fiti doar prieteni. Totusi incearca sa nu-l plictisesti cu insistente sau altele. Sunt unii carora le plac fetele care le mai lasa si putin aer happy. Sper ca am fost de ajutor! Bafta! :*

| marinaiuliana a răspuns:

Mai lasa-l...nu ii arata ca esti inebunita dupa el, ca va face ce vrea din tine...