| carmynutza1988 a întrebat:

am o rel cu un baiat d 6 luni. nu neam prea inteles dar cica ne iubim. eu da. el...nu stiu. am intrat p id lui si am ramas ingrozita ce vb cu alte fete. se da la ele. foloseste pana si apelative gen mami, pisi etc. ce sa cred? ce sa fac? cum sa procedez? sa mai stau cu el? cat mai multe rasp. acord funda si vot. i-am zis si a zis ca doar a vb nu m-a inselat, insa eu cam tot inselat consider.nu stiu cu sa procedez, il iubesc dar.plsss

Răspuns Câştigător
| Liebe a răspuns:

Pai eu zic asa...nu ii spune pentru inceput ca ai intrat pe idul lui ci incearca sa-i platesti cu aceeasi moneda, adica incearca sa te dai si tu la alti baieti cand esti cu pr tau iar in cazul in care va comenta atunci ii spui despre convorbirile pe care le-ai vazut si mai departe poate dicutati si voi si ajungeti la un pact, dar oricum incearca chestia asta a si daca poti si vrei pastreaza convorbirile acelea intr-un document sau ceva ca sa ai 100% dovada. Bafta multa:*

Funda?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca a vb asa cu ele la baza daca nu l-ai prins cu niciuna atunci nu-i nimic. e bine ca iai spus ca te deranjeaza.ramai cu el si ai grijawinking.

| Aylee a răspuns:

Nu fii asa geloasa, daca vorbeste cu cineva folosind apelative gen pisi nu inseamna ca te-a inselat. De asta si noi sarim cu gura, sunteti cam prea geloase si obsedate. Voi a-ti vrea sa ne tineti aproape sub un balon de plastic.

| XK a răspuns:

A avut o scapare, iarta`lwinking Nu strica ceva frumoswinking

| AlleyChann a răspuns:

Calmă, de la vorbă pân' la fapte mai e ceva, tu deocamdată fă cunostiintă cu româna.

| Madalina066 a răspuns:

Hm.acest gest al lui este tot un gen de "a insela" o persoana. Eu consider ca nu merita sa mai stai cu el, atata timp cat sunteti impreuna iar el se da la alte fete (chiar daca este pe mess si in plus nu ai nici o dovada cu nu te-a inselat si cu adevarat) Daca nu poti renunta la el usor, incearca sa vorbesti cu el. Spune-i ce simti, gandeste-te bine daca mai merita. Doar tu stii in ce fel vorbea cu acele fete, eu nu am vazut convorbirile deci cred ca esti singura ce poate lua decizia corecta. Poate asa obisnuieste el sa discute... dar nu mi se pare ok. Daca te iubea cu adevarat NU se dadea la altele!

Sper sa iei decizia corecta. Succes!

| Ridimaah a răspuns:

Stiu cum e eu am intrat si eu la iunitul meu la id dar el isi spunea in fata me aunei fete iubire emor dar ot il iubesc si acum dar m-am despartit nimeni nu are voie sa se joace cu inima fetelor crying

| Ridimaah a răspuns:

Lasal iti zic eu asa am patit eu si inca-l il iubesc nu are voie nimeni sa se jaoce cu inima fetelor happy