| Marica_2253 a întrebat:

Cum sa procedez? m-am intilnit cu un baiat iar el sa batut joc de mine dupa asta l-am ertat si neam intilnit iar apoi eu mi-am batut fjok de el dar dupa ce ne-am certat abia am inteles ca il iubesc enorm ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ai putea sa iti ceri scuze si sa ii zpui ca acum ti-ai dat seama ca "razbunarea e arma prostului" si ca doar vazand ca cineva pleaca din fata ochilor tai ai realizat ca de fapt ai pierdut ceva care era totul pentru tine. eu zic sa vorbesti cu el si sa ii spui ca il iubesti dar ca erai ranita si ca te gandeai ca intorcandu-eu cu aceeasi moneda te vei simti mai bine dupa ce el te-a batjocorit dar ca nu e asa si ca doar acum ai realizat cat de mult il placi. sper ca te-am ajutat

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Vorbeste serios cu el.
intreaba'l intai ce simte el pentru tine.si in funktie de ce zice,
ieio hotarare si vezi daca merita sau nu iubirea pentru elwinking
funditabatting eyelashes?

| XxXKevinXxX a răspuns:

Poi in situatia asta eu daca as fii baiatu ala, as merge la tine si mias cere scuze daca te-as iubi normal.
Dar u de unde stii daca el te iubeste?
Daca esti sigura ca te iubeste incearca sa faci u primul-l pas sa va impacati, asa cred eu!
Si cu bataia asta de joc nu ie frumos daca stii ca il iubesti lasa-l in pace, mai calumea ie cand il saruti sau alea alealaughing.
Deci Succes cred ca ti-am fost de folos:*:*