| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Aseara eram intr.un grup de prieteni si ne.am jucat un joc cu provocari ( cu toate ca avem 16 ani laughing ) Mie mi.a venit provocare sa il sarut pe un anumit tip si l.am sarutat(pe obraz). Iar baiatul de care imi place mie s-a uitat putin ciudat la mine si dupa s-a apucat de ras cu cei din jur.
Apoi el a primit provocarea sa ma sarute (tot pe obraz) sau sa cante,si a ales sa ma sarute, dar cand a venit nu m.a sarutat doar si.a atins obrazul lui de al meu. Toti prietenii lui erau cu ochii pe el.
Daca nu m.a sarutat, nu-i place de mine?
De ce nu a facut.o?
Pana cand sa ii vina provocarea asta se uita asa insistent la mine si uneori cand ma uitam la el isi intorcea rapid privirea.
Vreau un raspuns cat mai precis!
Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| cascadoryes a răspuns:

Cel mai probabil nu te.a sarutat la provocare pentru ca ceilalti se uitau la el, daca nu te.a mai sarutat pana acum este normal sa aiba reţineri. Exclude varianta ca nu-i place de tine, mai ales daca se uita mereu la tine precum spui.

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Copilarii, vi se par normale aceste jocuri la varsta de 16 ani?

| JessJessie a răspuns:

Exista posibilitatea sa se fi lasat intimidat de prezenta atator oameni sau exista posibilitatea sa fi asteptat si putin entuziasm transmis din partea ta.
Dar tinand cont ca te privea destul de mult ori aveai ceva intre dinti ori ii place de tine.