| CristiMajeriu a întrebat:

AM O URGENTA, m-am masturbat si apoi m-am sters si i-am atins vaginul pentru 1 secunda sau 2 prietenei mele dar nu o intrat adanca deloc, care este probabilitatea sa ramana insarcinata?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E grav daca tu te masturbezi avand un vagin căldut, roz si primitor langa tine. Hai ca esti jalnic!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Răspuns: Nu este insarcinata, sanatate multă.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca fata este in perioada fertila, poate ramane imediat gravida, deoarece sperma s-a scurs involuntar in vaginul ei, imediat cum ai introdus penisul.
Greseala fatala in toate cazurile, cu posibilitatea de a lasa garvida fata, imediat.
Dupa cum spuneam, unica conditie in acest caz, este daca fata este sau nu in perioada fertila (ovulatorie).

| CristiMajeriu explică (pentru Violleta2022):

Nu am introdus penisul in vaginul ei, i-am introdus degetul dupa ce l am sters de sperma

| CristiMajeriu explică (pentru Violleta2022):

Nu am introdus penisul, doar degetul dupa ce l am sters de sperma

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiMajeriu):

Poti te rog sa-mi explici, de ce ai introdus un deget murdar, in vaginul fetei?
Care-i logica actiunii tale?

| mihai69 a răspuns:

Depinde cât de bine te-ai șters și după cât timp i-ai scărpinat scoica.

| Emilian65 a răspuns:

Probabitatea de a ramane gravida este mica.

Răspuns utilizator avertizat
| johnbucuresti a răspuns:

Te rog da-i numarul meu de telefon prieteni tale daca tu te masturbezi langa ea
Poate vrea un barbat adevarat care sa ii bage ceva mare si tare
degetul!
Spune-i ca ai gasit pe cineva care are p s mare viril si puternic
nu deget

Te rog frumos trimite-o la mine ca ție nu îti trebuie femeie!
tu poti să te masturbezi si fără ca să mai faci fata să se simtă prost că nu a gasit un barbat cu p ă