| bakus14 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Acuma 2 zile eu si iubita mea ne-am jucat dezbractii,si eu am atins vaginul iei cu penisul,dar nu a intrat,iar penisul inainte de asta a fost sters de acel lichid, exista sansa ca ea sa ramana insarcinata?

4 răspunsuri:
| Aaxell a răspuns:

V-ati jucat dezbracati?!-. Nu cred ca este vreo sansa atat timp penisul nu a intrat in vagin.-.

| bakus14 explică (pentru Aaxell):

Eram ambii excitati dar penisul nu a intrat in vagin, iar inainte sa ne atingem reciproc am splat si sters penisul de lichid si dupa aia ne-am atins dar nici nu am ejaculat si nici lichidul nu a mai aparut.Am procedat bine?

| Aaxell a răspuns (pentru bakus14):

Pai da, ti-am spus atat timp cat nu a intrat in vagin ea nu are cum sa fie insarcinata. Numai bine.

| bakus14 explică:

Frumos vorbestiwinking