| CristiMajeriu a întrebat:

BUNA TPU AM O URGENTA, Deci m-am masturbat si m-am sters de pantaloni dupa putin timp i am atins putin pentru 1 sau 2 secunde vaginul prietenei mele dar nu l-am bagat adanc, ce as putea sa fac, care este sansa sa ramana gravida?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde cât de bine te-ai șters și după cât timp i-ai scărpinat scoica.
A! și desigur, dacă era în perioada fertilă.

| Edyy5555 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici sa ramana insarcinata trebuie sa existe lichid seminal si penetrare. Intotdeauna foloseste prezervativul.