| drakazor33 a întrebat:

Am postat o intrebare legat de majoratul verisoarei mele, m-a invitat si nu am vrut sa ma duc da' pana la urma am fost.

Povestea incepe asa, am vb cu ea si mi-a zis ca invitatii trebuie sa fie la 8 acolo, am zis sa ma duc cam pe la 7:30 pentru ca mie nu imi place sa vin ultimul. Ajuns acolo i-am dat punguta cu cadou mi-a luat haina si m-am dus in cele 2 camere, erau aproape pline de fete si 3-4-5 baieti, cand am intrat in camera toate fetele cu ochii la mine, (buna! buna!) am observat o fara super frumoasa era mai mare ca mine, s-a uitat la mine si mi-a zambit dupa care am zambit si eu, am stat mai mult pe scaun la pc,(aveam muzica de la calculator) eu stateam sa le schimb, chestii. si ce stateam eu acolo un tovaras de-al meu mi-a zis ca ar vrea sa asculte manele s-a dus la masina a luat stick-ul l-am bagat si in timp ce alegeam eu muzica (vreau sa va spun ca nu`s cocalar, nu ascult manele!)a venit fata cu pricina, eu stateam pe scaun cu fata la pc, verisoaramea statea langa mine in stinga iar tovarasu cu manelele in dreapta, a venit fata, s-a pus cu capu pe umarul stang m-a luat in brate (in zona pieptului, gat, umeri) a inceput sa imi zica sa bag cu salam ca aia ii place si ei am zis bine a stat cam vreo 1 min pe mine (cred ca ma place) avea niste ochi albastrii cred era super frumoasa.

Dupa aceea a inceput sa danseze eu nu am stare sa stau sa ma uit la pc sa stau in casa si am iesit afara la gratar, tata tocmai venise, pregatea friptura cu unchiu' am stat afara cam 10 min, apoi am intrat in camera (de fapt erau 2 camere una mare si goala si una cu pat si cu mobila etc.) eu stateam in camera cea mare pentru ca acolo erau mesele si scaunele stateam la pc. cand ma uit (pe pat erau toate hainele invitatilor) la fata care m-a luat in brate mi-a luat haina s-a imbracat cu ea si a plecat pan` la toaleta. (DIN TOATE HAINELE care erau pe pat tocmai pe a mea a luat-o?(dubiosss)

sora mea era acolo de la 7 si i-am spus de fata aia si cica sora mea:"e o panarama, parasuta a auzit-o andreea (verisoara mea si a ei) in toalete cand intreba alte fete cum se mimeaza orgasmul" cand am auzit va dati seama cum v-ati simtii cand o fata care o placi, te place, te ia in brate apoi sa auzi ca e o parasuta panarama etc.(curva mai bine zis)

Mi-a parut foarte rau pentru ea.pacat de frumusetea ei sa si-o strice pe niste prostii, mi-a zis sora mea ca face sex in toalete ca nu invata bine pPFFF (sora mea si verisoaramea andreea (cea care a auzit-o vorbind la toalete) sunt la acelasi liceu, iar fata care o placeam eu era tot de la liceu ala si sora mea stia ca-i varza.cand a auzit sora mea ca imi place de ea a zis ca ma bate ca sa nu ma bag cu ea ca-i vai de capu ei.
Cum spuneam, pacat de frumusetea ei... cand am auzit cele spuse de sora mea. m-am simtit. NaspA! Cu inima franta! Adica iti place de o fata si ei de tine apoi auzi ca e o panarama.Pt mine a fost dragoste la prima vedere, imi place mult de ea.(Acesta a fost un exemplu pentru voi! Sa nu va indragostiti de cineva daca nu cunosti acea persoana! exact cum mi s-a intamplat mie cryingbroken heart Aveti grija!)

Dupa ce s-a terminat petrecerea pe la 12-1 jumatate din fete s-au imbatat ca dracu! printre care si fata de care imi placea mie, au baut o sticla de 2 litri de Stalinskaya, va dati seama ce panarame! Au baut vin alb, rosu, coniac au inceput sa vomite! (Fetele aveau de la 16 ani in sus, nici una nu era de varsta mea decat o fata de pe strada mea vr. sa va spun ca stau la tara)Asta sa fie invatatura de minte pentru cei care se indragostesc de cineva fara sa cunoasca acea persoana!

Intrebarea mea este:

Voi ce credeti despre fete? Ce au ele in cap? Dumnezeu le face frumoase si ele isi bat joc de ele! se imbata, fac sex, injura. ce sa mai zic?! Asta e.Si acum ma mai gandesc la fata aceea.
Cel mai frumos raspuns are fundita Pup:*

BYe!

(POVESTEA ESTE ADEVARATA, TOATE ASTEA S-AU INTAMPLAT ASEARA)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pacat de ea,cinstit!
Si,pacat de toate fetele care nu au suficient cap sa-si traiasca adolescenta frumos,cu anii astia nu se vor mai intalni niciodata!
Acum se simt niste grozave,dar cercul in jurul lor se strange,deja sunt judecate si aratate cu degetul,peste cativa ani se vor pricopsi cu un copil,cu o boala sau cu o vila in Cotroceni si viata lor se va incheia,fara sa fi inteles nimic din ea.
Tie ti-a prins bine dusul asta rece, ai invatat ceva si vei fi prevazator de acum incolo, pentru ele deja e prea tarziu!
Sa ai grija de tine si sa cauti sa fii fericit langa o fata cuminte si curata ca tine!
Tot binele ti-l doresc.happy

9 răspunsuri:
| CopilașTembel a răspuns:

Asta e deja prostie,deja uni cred tot ce barfesc alti,ai vazut-o tu ca facea ceva ca sa crezi ca e ``panarama``, nu crede toate prostiile care le zic alti, acum ca s-a imbatat putin o considerati panarama sau ce? Daca o iubesti nu-ti pasa daca e panarama sau nu.Intreab-o daca e adevarat inainte sa crezi asa ceva.Eu zic ca mai bine e sa nu crezi ce zic toti.tongue

| Prapacea a răspuns:

Mamă fu-te-mi una.
Tinere ești varză, întrebarea mea este ce ai tu între urechi?

| AlecsLexx a răspuns (pentru Prapacea):

As tinde sa cred ca ata... happy

| diminutiv a răspuns:

Si cand te-ai trezit s-a facut dimineata. Bravo, foarte "emotionant". Glumesc, evident. Pentru ceilalti utilizatori - sariti direct la intrebare (scroll la final) n-are rost sa cititi. E o panarama de poveste fara nici o noima.

| diminutiv a răspuns:

Iti dai seama ce-a facut? S-a imbatat dintr-o bere jumate. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RobiiRobi a răspuns:

happy Daca tot era panarama, as fi facut-o cu ea, asta e, nu pot fi cu ea, macar sa o fac cu ea.