| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Am fost ieri la un chef si acolo era o fata mai mare ca mine cu 2 anithinking, si am vazut ca tot se uita la mine, dupa aceea a venit langa mine si a inceput sa ma intrebe despre mine, etc. M-am imprietenit cu ea, si tot stateam si vorbeam, si dupa cateva min vine sa ma ia la dans. Termin dansu, stau jos, ma ia iarlaughing, si tot asa, nu ma lasa sa stau si eu putin joslaughing. In fn, tot am stat mi-a luat telu, so uitat p el, mi-a dat nr ei de tell, mi-a zis sa i fac poze, i-am facut. Dupa ce so term chefu, am fost acasa la cineva de acolo, si logic ca a venit si ea cu fam ei. Eu eram prin casa si ea era cu sora ei in alta camera. Mi-am facut curaj si m-am dus acolo cu ele. Le intrebare ce fac, ele rasp bine. Dupa 5min vreau sa ma duc prin casa sa ma primb, la care ea zice :"NU! Stai aici cu noi sa mai vorbim". In casa aia mai erau niste fete, dar de varsta mea. Si tot vroiam eu sa plec, dar nu voia sa ma laserolling on the floor. In fine, s-a terminat tot, ea trebuia sa plece acasa, a plecat mi-am luat ramas bon. Sh cam atat.
Inainte sa plece mi-a zis sa o sun...
Deci oare fata asta simte ceva pentru mine?!

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Logic da! dar cam mult tupeu pe capul ei laughing
daca vrei sa fii cu ea sun`o si invit`o in oras laughing
funda?
si asa daca e mai mare cu 2 anismug e bine bine!

20 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate! Nu stiu daca simte ceva pentru tine, dar cred ca te place. Nu ai spus cati ani ai ca sa ne dam seama... Sun-o si mai vorbeste cu ea si probabil o sa-ti bata niste apropouri din care o sa intelegi daca te place. happy

| ELLSSA a răspuns:

Clar ca te place!

| justmeesb a răspuns:

La cate gesturi a facut e evident de ce simte pentru tine, ca vrea sa te cunoasca mai bine.

| BlueHusky a răspuns:

Da simte, esti noua ei jucarie... poate fi fun happy

| lOllipOp a răspuns:

De simtit e prea devreme sa simta ceva pentru tine dar de placut cu siguranta te place.
Asteapta sa te sune daca i-ai dat si tu nr. de telefon daca nu suno tu si intreab-o ce mai face, invit-o in oras.[asta daca o placi, bineintelesbig grin

| lOllipOp a răspuns:

Ca vrea sa fie cu tine.asta inseamnalaughing

| claudia_7744 a răspuns:

Atractie fizicahee hee sau poate ai dansat prea binetongue

| jasmine73 a răspuns:

Vei descoperi in timp, daca te cauta ea intr-adevar te place, asteapta

| Yoana a răspuns:

Eu cred ca te placewinking

| Giulia_7179 a răspuns:

Aaa tu ai face ce ti-o facut ea tie? sa mergi la o fata care nu te atrage deloc? ai merge la ea ai vb cu ea ai dansa cu ea? nu prea cred deci da s-a dat la tine vrea ceva.happy

| Traian a răspuns:

Locic ca simte ceva. cred ca te place laughing

| Tinusikk a răspuns:

Logic ar trebui sa te placa... dar e putin aroganta
daca o placi si tu sun-o si s-ar putea sa va intilniti poate ca e este soarta ta cine stie.

funda:*

| ChristianT a răspuns:

Depinde la ce varsta sunteti si daca ea este combinata. Daca sunteti pe la 16 u si ea 18 sau mai mult e clar ca te place.Acum conteaza daca o placi si tu pe ea.Totusi daca o placi apropiete de ea.indrazneste sa o suni si sa o inviti la un suc ceva.Si cel mai important lucru sa ii arati ca esti destept.Sa ai bunele maniere si sa platesti tu consumatia ei(te va crede gentleman). Sper ca o sa te ajute acest sfat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lesbi.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca te place, asa mi s-a intamplat si mie. star

| alexandra_1890 a răspuns:

Hmmm ce sa-ti spun eu cred ca ar trebui sa astepti o saptamana in care sa nu o suni! la aprox o saptamana( dca nu te-a sunat ea) o suni si o intrebi ce mai face ii spui ca ti-a placut mult cheful la care ati fost amandoi si chestii d genul... iar dca ii place de tine iti vei da seama din comportamentul ei! ciao!

| andradutza_1926 a răspuns:

Normal ca te place!

| chocholately a răspuns:

*eu am 16 si ea face 18 prin martie...

| chocholately a răspuns:

Eu am 16 ani si ea face 18 in martie.

| chocholately a răspuns:

Ceva nou: azi am sunat'o, si ne-am luat in vorba, etc. si la un moment ma intreaba daca am prietena, la care eu i spun ca nu am. I-am spus ca mie imi plac fetele mai mari, si ea mi-a zis ca nu par de 16 ani ci ca par de 18-19. eu i-am zis ca as vreau sa fiu cu cineva mai mare ca mine cu maxim 1an sa vad ce zice, si imi zice ea :"doar 1 an?, da ce are si 2?, nu ma dezamagi", ce poate sa insemne asta?laughing