| A12NDRA a întrebat:

am sa trec direct la subiect si daca puteti sa aveti rabdare sa cititi tot v-as fi recunoscatoare!

Deci acum 3 ani de zile amcunoscut un baiat de un joc online, am inceout sa vorbim mai mult pe mess, el nu era foarte nteresat de mine pentru ca aveam 9-10 ani si nu gandeam asa de avansat.

O periaoada nu am mai vorbit pana intr-o zi cand eu am trimis un mass cu pune-mi o intrebare si o sa-ti raspund sincer, iar el m-a intrebat daca as face vreodata dragoste cu el, iar eu i-am raspuns ca poate daca am avea o relatie si as fi mai mare.Atunci am ajuns sa vorbim iar pana cand el a spus ca sa insragostit de mine (mie imi placea de mai mult timp de el pentru felul in care vorbeste, sar el a zis mereu ca sunt prea mica). Asa ca am avut o relatie virtuala timp de aproximativ 5 luni.Eu am inceput sa tin din ce in ce mai tare la el dar ne-am despartit pentru ca a zis ca nu am incredere in el iar eu am suferit mult chiar daca a fost doar ceva pe internet si la telefon.

Apoi iarasi o perioada nu am mai vorbit iar acum vorbim din nou, el urmeaza sa vina o saptamana la mare cu un amic (este din bucuresti) si are 18 ani, face 19 iar eu fac 13.Nu mi se pare diferenta mare si nici nu ma prea intereseaza asta. Vreau si eu va rog sa stiu ce as putea face atunci cand vine aici sa il cuceresc, sa il fac sa ma vrea.Sunt un pic timida cand vine vorba de sarutat si lucruri din astea in realitaate, nu m-am mai sarutat pana acum si stiu ca o sa facem acest lucru.Si vreau sa stiu ce sa fac sa il dau peste cap, pentru ca toata lumea stie ca in bucuresti totusi sunt fete frumoase, deci degeaba arat eu bine daca in bucuresti sunt fete si mai si.Ma puteti ajuta va rog, niste sfaturi fetelor cum procedati cu baietii? Sau baietii cum va place sa fiti cuceriti.

Si imi cer scuze ca a trebuit sa cititi atat doar pentru asta! Ofer funda si voturi la toti cei care ma ajuta! Va rog mult si multumesc anticipat celor care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Acadeeeaa a răspuns:

Daca vine la mare banuiesc ca esti din Constanta.
Ati putea iesi la un suc, unde vei fii cu zambetul pe buze si vei vorbii deschis cu el.
Imbraca`te intr-o rochita de vara si machiaza`te cat mai natural.
:*

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tipic fetelor de 12, 13 ani,care se lasa prostite de prosti. Metoda e aceiasi,te tine de vorba,iti ia un suc,iti zice ca te iubeste,tu ca proasta il crezi ca n-ai altceva de facut si gata cu virginitatea! In cel mai bun caz ramai cu sechele pe viata daca nu vrea sa te rapeasca,sa-ti vândă cate-un rinichi,mai o inimă,un pic de plamân,niste retină,sau daca tot te rapeste sa te inchida undeva,sa-ti dea papa cu portia, sex en gros, si sa-ti faca vreo 10 plozi. Iar dupa 15-20 de ani sa iesi o nebuna de acolo unde o sa fi inchisa iar, doar ca intr-un spital de nebuni. Asta se intampla daca privesti partea goala a paharului, dar tu te poti minti ca toti au intentii bune si sa vrei sa fi optimista tot timpul. bye

| KySyB3B3 a răspuns:

Buna.pff u...relatie pe net.straight face.nu prea am incredere pentru ca nu sti cine poate fi in spatele pc'ului.sau ce intenti are.El o sa vina 1 data pe an la tine.are 18 ani iti dai seama ca are alte ganduri nu vrea de cat sex[si mama imi zice sa imi fac iubit mai mare dar stiu ce are in gand SEX.si nu vreau la varsta mea am 15]dar sa zicem ca relatia ar merge[nu cred] nu trebuie sa iei replici de pe net...cucerestel prin naturaletea ta.prin felu de a vorbi, de a te comporta.Succes.Fundapuppy dog eyes?

| AndreeaLupan a răspuns:

Mdaaaa... daca iti spun ca el e prea mare pentru tine si ca are in gind doar sex, ca asa este virsta, iar tu estiprea mica si ca nu trebuie sa fii cu el, nu cred ca vei asculta acest sfat. Asha face dragostea din tine ma gindesc eu.
Hm. tu ce crezi ca daaca el vine la mare pai nu o sa se uite la alte fete? Totushi mai mari ca tine. Eu nu cred ca el are intentii serioase fata de tine, mai tare o sa suferi dupa asta (( Uite, sincer nu vei proceda corect. Dar stiu ca o vei face, si vei dori sa te vezi cu el. Pacat

| Vanyum a răspuns:

Sa presupunem faptul ca cineva iti va oferi un sfat prin care sa presupunem ca il vei cuceri, veti fi impreuna cat? o saptamana? dupa care o reluati cu virtualul si va vedeti din vara in vara, relatiile la distanta nu tin, cat despre tine abia ai 13 ani nu este ultimul tip de pe pamant si poate ar fi ok sa mai treci prin viata vreo 3-4 ani si abia apoi sa incepi sa iti cauti prieten ...toate cele

| AbysWallker a răspuns:

Tu realizezi ca nu l-ai intaltit niciodata si el poate doar se foloseste de tine deci mai precis sa ales prafu de copii din ziua de azi

| alinutza99 a răspuns:

Eu zic ca e mare dinferenta de varsta si ai grija ca orice baiat de 18 ani doreste sex, eu cred ca ar trebui sa renunti la el, chiar daca il cunosti de 3 ani,nu l-ai vazut niciodata,nu stii ca ii poate capul,mai bine traieste-ti copilaria pentru ca ai timp sa te gandesti la baieti si la sex... Daca te-a intrebat daca vrei sa faci sex cu el,e clar ca doar asta vrea,vrea doar sa vada cum e cu o micuta! si cica s-a indragostit de tine, e o vrajeala, crede-ma! stiu din propria experienta! stiu ce spun am trecut prin multe in astia 18 ani happy

| mariy1g a răspuns:

N-ai minte-n cap? Cine stie zice ca mergeti la o plimbare, te prinde te violeaza si apoi poate te inchide undeva si ramai toata viata cu El, Veziti de treaba ta fato!winking
Stiu ca zici aaa nu e genu, dar la cate se intampla in tara asta nu ma mira nimic! deci vezi-ti de scoala