| katherinevampire a întrebat:

Buna TPU sper sa imi cititi povestea pana la sfarsit si sa ma ajutati cu un sfat.Eu sunt o fata am 16 ani fara 3 luni si aproximativ 6 luni am vorbit cu un baiat pe facebook el statea foarte aproape de mine(adica in apropierea localitaii mele) dar nu ne cunosteam, pentru ca el lucreaza in Bucuresti, ne-am intalnit in urma cu 4 saptamani, el avea prietena de 2 luni dar ne-am sarutat de la prima intalnire si am ajuns sa avem o relatie...el s-a despartit de prietena lui acum o saptamna, nu stiu din ce motive! Problema este ca el are 26 de ani si nu sunt sigura de ce vrea el de fapt de la mine si sunt convinsa ca ai mei nu o sa accepte relatia dar am inceput sa tin la el nu am cu cine sa vorbesc despre asta, mama mea este plecata in Spania si nu am o relatie prea buna cu ea! Eu cred ca este mai bine sa ne despartim, mi-am dezactivat contul de facebook in seara aceasta si vreau sa imi schimb numarul.Astep sfaturi in privinta celor spuse, multumesc frumos, as vrea sa fiu luata in serios!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate chiar tine la tine... dar, iti poti da seama de asta! Dupa modul in care te priveste,dupa modul in care se comporta cu tine si iti vorbeste,daca este atent,dupa reactiile pe care le are!

Fii atenta la toate detaliile si, inainte de a lua o decizie, gandeste-te la tine. O sa regreti, sau nu? E mai bine asa, or ba?
Poate, pentru inceput, pentru a-l cunoaste mai bine si pentru a fi sigura ca n-are nicio intentie ascunsa :-s, puteti avea o relatie mai mult amicala!
Ai grija de tine si gandeste-te de multe ori inainte de a actiona! Te pup

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Dacă arăţi bine sigur vrea altceva de la tine. Poate te-a şi minţit că s-a despărţit de acea fată sau s-a plictisit de ea, la fel cum o să facă şi cu tine.Mai bine lasă-l şi încearcă să-l uiţi. Găseşte un băiat de vârstă apropiată cu tine, părerea mea.

| katherinevampire explică (pentru Neo12):

Nu m-a mintit pentru ca a sters pozele de pe facebook cu ea si apus poze cu mine...ne intelegem foarte bine si imi e greu sa renut la el siii nu arat bine..sunt grasaaaaa am 1.70 si 80 kg? crezi ca arat bine? decat la fata sun mai ok...atat!

| mihaeladinu27 a răspuns:

Eu zic sa nu mai vorbesti cu necnoscuti pe internet. Niciodata nu poti sti cine e in spatele acelui profil dragut. Tu esti tanara, ideal e sa-ti gasesti pe cineva de varsta ta. Poate ii place de tine pentru ca esti tanara si nu mai conteaza daca esti grasa. Esti sigura ca nu vrea altceva de la tine? Asta e parerea mea happy

| AromadeVanilie a răspuns:

Poate el chiar tine la tine happy eu zic sa vorbesti cu el!winking