| RockStar a întrebat:

De ce unii fac batjocora pe TPU cand spui ceva straight face?
oh go on

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca e lume proasta si nu stie sa se controleze.

| Psihiatra a răspuns:

Din lipsa de neuroni.Pe unii chiar nu`i duc capul astfel incat sa poata sa raspunda cum trebuie, serios.Asa ca scriu tot felul de baliverne.Sau din imaturitate.

| MaeRi a răspuns:

Depinde de ceea ce spui si tu,poate ai zis tot o batjocora,asa ca lumea o ia la fel,sau mai sunt si uni care au chef de misto, pe ceilalti poti sa nu ii bagi in seama, insa ai grija ceea ce scrii si tu sau ce intrebi ^_~.

caramela
| caramela a răspuns:

Poate din cauza ca cei care posteaza intrebari pe TPU nu se fac intelesi, nu pun intrebare corect, si crede-ma ca am vazut destule intrebari care nu isi au rostul si destul de vulgare, poate de aceia unii isi permit sa raspunda la "misto":*:*:*o zi bunawinking

| pufulete17 a răspuns:

De dobitocii ce suntlaughing? uite cum e roxxya.nu stiu daca ii iei in seama sa nu dar sfatul meu e urmatorul:In viata daca e sa primesti sfaturi si sa "bagi in seama" pe cineva e bine sa asculti pe cei care iti sunt aproape la clipe grele, prieteni, filme(intelegi unde "bat") iar la "mucii" astialaughing dale`o cu "flit"pentru ca sunt 0 in fata noastra(asta a fost "cocalara"treaba dar ai inteles)bafta multabig grin

| Diiana232997 a răspuns:

Asa-s oamenii, RAI!:d

| lo a răspuns:

Pt ca nu au replici/raspusuri la afirmatia/intrebarea adresata.NU au nimic inteligent de spus.

| PetreConstanta a răspuns:

Draga mea asta este calitatea lor adica O asa ca tu nu te supara vezi de treaba ta in continuare si lasa-i sa comenteze Cainii latra si ursul merge ha ha ha Asa sa faci

| carmen111 a răspuns:

Pentru.ca sunt proshty! simplulaughing

| RockStar explică:

Poi eu nu cred ca am pus nici o intrebare " tampita ", doar am pus niste intrebari la care doream ca voi unii sa ma ajutati nu sa faceti batjocora thinking si in primul rand eu una nu am facut batjocora, daca nu stiam ce sa raspund la intrebarea voastra nu raspundeam happy. Apei mdeap in ziua de astazi la ce mai putem sa ne mai acceptam oh go on, lumea este atat de rea straight face. Apei de ar fi ca pe vremuri eu nu cred ca ar fi asawinking. ( cred )
Oricum eu nu bag lumea rea in seama ma doare in 14 de aia ce nu au alceva de lucru happy.

| RockStar explică:

Hai mei lasati`ma oh go on ca acum daca doresc un ajutor oh go on nimeni nu ma ajuta oh go on lasa. mersi pentru " nimic " oh go on cius straight face

| pedobear_1294 a răspuns:

Pentru ca puneti niste intrebari penibile. Intrebati niste chestii atat de evidente si de banale incat nu meritati un raspuns serios. Cu un minim de efort si cu un neuron activ in cap ati putea sa gasiti raspunsurile singuri, dar n-o faceti.

| pedobear_1294 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/amnm/intrebari/
"Totusi nu o sa inteleg niciodata de ce majoritata lumii spun " ca eu sunt genul de fata ce isi bate joc de lume ". oare de ce :| se spune asta?"

Ai pus multe intrebari stupide. aia e doar una din multe.

| PiSy_3614 a răspuns:

Buna! Deoarece unii oameni sunt inculti si nu au un vocabular ales.Intra pe TPU ca sa se distreze nicidecum sa ajute pe cineva.Noapte buna!