| LaryssaCrazy_1865 a întrebat:

TPU! Am si eu intrebare pentru baietiihappy Cum vreti sa fie o fata in timpul relatiei >sexuale?:

7 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Sa fie ascultatoare, sa nu insele, sa nu fie tupeista si perversa si cel mai rau sa nu minta. La fel si pentru barbati. Cel mai rau intr-o relatie este minciuna, de la minciuna multe cupluri s-au destramat.

| chelie91ptm a răspuns:

Nu am citit, scuze.

Cum spune si laura, dezbracata. laughing

Sa stea cum o pune barbatu, sa ii faca placerea sa isi aleaga pozitia lui preferatabatting eyelashes

sa faca toata meseria, etc.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ProjectJackpot a răspuns:

Sa fie! Macar atat.

| Laura a răspuns:

Bănuiesc că dezbrăcată.

| savalucian a răspuns:

Perversa! mie imi plac fetele care sunt indraznete.

| Andrei95TM a răspuns:

Sa fie cat mai tarzan of the jungle laughing si sa nu fie timida la faza asta ca-r fi... SEC... peacehappy