| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...Am si eu mare nevoie de ajutor numai stiu ce sa fac am fost cu un baiat 1 an si 7 luni si ne-am despartit pentru ca el a zis ca s-a plictisit de mine ceea ce nu era adevarat dar am aflat prea tarziu. ne-am despartit din cauza anturajului si nu stiu ce sa mai fac suntem despartiti de 8 luni si vorbim mereu el spune ca numai simte nimic pentru mine si ca vrea sa ramanem amici acum 2 saptamani ne-am impacat si am stat 2 zile impreuna dupa care mi-a trimis un mesaj in care scria ca el numai simte nimic pentru mine si ca nu merge relatia. dupa aia am vorbim in continuare ca amicii pana aseara cand a venit la mine ca sa iesim afara si ne-am impacat iar. credeti ca o sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Sorry! O sa fie implicare pe plan sentimental si familial, dar asta e.Ai rabdare sa vezi cum se comporta cu tine, si ce se va intampla.Nu are rost sa te desparti de el, doar pentru ca esti paranoica.Ar trebui sa ai putina rabdare, si daca merge ok. Daca nu, ar trebui sa te desparti de el.Si clar ca daca se mai desparte o data de tine, nu te mai impaci cu el.

6 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sincer, nu.
Nu inteleg ce e cu el.Vine pleaca, sa se hotarasca.Pana la urma tu nu esti doar o alternativa.
Cred ca ar fi indicat sa ramaneti amici...Si el a spus de cateva ori asta, iar un baiat care spune ca s-a plictisit de o fata, e jalnic, urat, jignitor.
Nu merita.

| Dεεαღ a răspuns:

Eu il iubesc mult si vreau sa continuam dar nu am cum sa-l oblig ...asta numai daca vrea el si asa e vine pleaca ...nici eu nu il mai inteleg sad

| iauru a răspuns:

Daca ati stat 8 luni despartiti si tot ati mai reusit sa va-mpacati. pai continuati ce naiba ar fi si pacat

| Doi2 a răspuns:

Baiatul asta cred ca e "fustangiu" sau ma rog daca zici ca te impaci te despartithinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-l gelos, vezi daca merge, daca nu merge, e CLAR ca vrea doar sa profite de tine si nu are nicio intentie serioasa, haha, merge intotdeauna