| Baby a întrebat:

am si eu nevoie de cateva pareri. Imi trebuie un telefon nou si ma gandeam la Samsung corby plus sau Samsung corby pro. Care dintre voi aveti unul dintre aceste telefoane, ce credeti sunt bune? Eu as vrea un HTC chacha dar nu cred ca am atat de multi bani ca sa-l iau la liber, si abonament nu mai vreau. Deci va rog sa-mi spuneti care credeti ca e mai bun dintre cele 2, si sa mai imi dati eventual ceva modele care sa se asemene cu cele doua sau in genul lui chacha happy funda
scuze de categorie, e cea mai vizualizata

3 răspunsuri:
| Vlad0123 a răspuns:

Eu am Samsung s5230 star si e mai bun ca s3650 corby.La inceput am vrut si eu corby dar m-am razgandit.In plus Samsung s5230 are camera de o rezolutie mai mare decat corby, are accelerometru, si e mai fain.

| Sandra_1296 a răspuns:

Eu am Samsung corby si sunt extrem de multumita de el love struck.
Ti-as putea spune ca Samsung corby nu este buun, dar as mintii deoarece nu sttiuhappy.
Succes in alegerea telefonului happy!love struck

| Sandra_1296 a răspuns:

Samsung corby pro blushing (cel destre care nu stiu...)