| RainsOfSummer a întrebat:

Bunabig grinbig grinbig grin
Pentru inceput vreau sa imi cer scuze ca postez intrebarea mea aici, dar este cea mai vizualizata sectiune.
Am cateva intrebari pentru voi.

1.Stiti cumva la ce pret este telefonul Samsung S5230 Star, pe un abonament de 3 euro la orange, sau pe un abonament delfin 4?
2. Ce ati alege intre Samsung S5230 Star, Samsung S3650 Corby sau Lg Gt405?

Mersi, anticipat:X:X:X

3 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Buna! Eu am telefon Samsung S5230 albhappy. Dar m-am saturat deja de elhee hee. Nu ste chiar atat de interesant pe cat parestraight face. Eu mi-as cumpara Samsung S3650 Corbyhappy. Si apropo Samsung S5230 si Lg Gt405 seamanastraight face. Deci nu are nici un roststraight face. Mai bine Samsung S3650 Corby b-)

Pupicikisskisskiss

| Rihanna a răspuns:

Am avut Samsung S5230 si in 7 luni mi s-a stricat touch'ul.deci nu mai recomand telefoane cu touch.sunt frumoase, dar extrem de sensibile

| cornelm1976 a răspuns:

Fuc.ca u!