| DaniElla1396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate si aceasta este: ce ii trece unui barbat prin minte cand se uita la alte femei, desi are partenera pe care sustine ca o iubeste?! ????

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In momentul cand un baiat indragostit vede o fata frumoasa,creierul lui elibereaza endorfine,simte placere, apoi intervine ratiunea aia care i spune ca iubeste pe cineva, iubirea fiind un drog mult mai puternic ca dorinta sexuala pentru ca cuprinde ambele emisfere ale creierului, blocheaza dorinta sexuala, de asta e bine sa avem o poza cu persoana iubita mereu cu noi sa o vedem mereu, ca iubirea invinge dorinta sexuala

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o vorba: ce e frumos si lui Dumnezeu ii place. Da, iti iubesti partenera sau partenerul, dar te uiti si la cate o persoana atragatoare pe strada. Toti o facem, nu e nimic rau in asta. Daca cineva iti spune ca nu a facut-o, ori minte, ori e putin dus cu capul (gelozii din alea nebune)

| darrio2007 a răspuns:

Face comparatii.

| Violleta2022 a răspuns:

Admira! Cat despre ce-i trece prin cap... cam ceea ce-si doreste! happy
Nu are importanta ca are partnera acasa, ca doar nu sare pe femei in strada, doar se uita, ceea ce este foarte normal si acceptabil, pentru un om normal.

| Freya1 a răspuns:

Bai tu esti prea geloasa jur.
Ce poate sa simta si sa vada? O alta femeie ce trece pe drum.Atata timp cat te iubeste asta vede.
Nu poti sa ii scoti omului ochii sau aaa ba da poti sa iti iei unu orb.

| N0H4CK a răspuns:

E un reflex, nu putem scapa laughing O mai facem si intentionat, sa vedem reactiile iubitei?

| Mirceasc a răspuns:

Dacă voi femeile v-ați îmbraca puțin mai decent, atunci cred că nici barbatul tau nu ar mai privi atât de mult.