| AndreeaZM a întrebat:

Am o curiozitate! De ce barbatii se uita pe furis la fundul unei femei? Adica ori se uita pe furis repede ori se uita mult cand ea este atenta la altceva si cand ea se uita spre el, el repede isi muta privirea.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un instict, la fel cum caini se miros la fund

| neutrino a răspuns:

Nu-i vine sa creada ca Cel de Sus a creat asa ceva!

| SkyPilot a răspuns:

Daca stii cum sa te uiti, femeia poate fi flatata (mai ales cele mature) si poate iesi ceva.

| Danysan a răspuns:

Dar de ce oare femeile se simt flatate daca ne uitam la fundu lor? si cu toate astea nu o recunsc? Simplu dar greu de raspuns nu? E logic sa fi atras cu ceva de partenera si sunt si fete care se uitala fundu baietilor si zambesc asa fara sa iti dai seama.Ma gandesc ce o fi in mintea lor laughing. Daca ma gandesc bine e ceva natural sa privesti corpu unei femei care te atrage si de ce nu sa ii faci si un compliment.Dar sti cum e decat sa iti iei ceva in cap mai bine te faci ca te uiti in alta parte pentru ca avem destule salbatice care ne inconjoara.seara faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno la fel ca sanii emana ceva sexual. Depinde daca e frumos sau chiar si naspa tot se uita asa le este instinctul si eu ma uit ci sunt fatalaughing ce are pana la urma la unele funduri iti faci cruce cu limba la alte funduri ta gandesti placut.happy

| eduard1 a răspuns:

-picioare (deci tocuri), fund, sâni, faţă frumoasă, fard inspirat, un păr frumos, ruj, ojă, dresuri, lenjerie sexi, rochie sexi, fustă sexi, toate acţionează ca un afrodiziac pentru bărbaţi.

| AndreyBorona a răspuns:

Pentru ca pot!

| LoseYourMind a răspuns:

Tu iti imaginez cata grija are respectivul El de a nu fi prins? laughing