| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o dilema. Astazi am avut o discutie mai aprinsa cu un bun prieten pe tema sexuala. El spune ca atunci cand face dragoste cu iubita lui, ei ii place sa-i introduca un deget in anus, uneori chiar doua. Pe el nu-l deranjeaza, ba dimpotriva, ii place. Eu i-am zis ca se incadreaza la bisexuali iar daca o tine tot asa, va deveni homosexual. El o tine una si buna, ca nu e. Voi ce credeti? E homo sau nu?

20 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Treaba cu a fi gay sau nu tine de atractia fata de sexul opus. Daca e atras de tipe e irelevant ca nu-l dreanjeaza stimularea anala.

| mihai69 a răspuns:

Nu e, în schimb tu ești și neinformat, și homofob.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Din punctul tau de vedere, oricine face o descriere despre un act homosexual, este homofob? trezeste-te, secolul XV a trecut demult.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi tocmai, că aici NU e vorba despre un act homosexual, iar faptul că tu asociezi chestia de mai sus cu homosexualitatea mă face să cred că nu ești de acord cu aceasta.
Eu știu că a trecut secolul XV, dar poate ar fi timpul să ajungi și tu în cel de-al XXI-lea...

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Știi cumva exact ce înseamnă homosexual?
Ceea ce face el cu prietena lui nu are treabă cu așa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

De acord cu tine, actualmente nu este un act homosexual. Insa eu cred ca e primul pas catre asa ceva.

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevărat, nu este un prim pas către homosexualitate.
E ca și cum ai zice că toți băieții care fac sex anal cu prietenele lor au o înclinație spre homosexualitate.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Sa spunem ca inteleg punctul tau de vedere. insa tot nu pot intelege diferenta dintre o replica a penisului 'adica vibratorul' si un penis real. materialul? da, cred ca materialul e singura difcerenta!

| sofisis a răspuns:

Nu. Absolut nu e.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bună
Nu, nu este homosexual, bisexual etc.
Este o persană normala atâta timp cât întreține relații sexuale cu o persoana de sex opus.

Ceea ce spui tu cu "deget în anus, etc."
Se numește fantezii.
Prin fanteziile alea persoana de fata ajunge mai repede la orgasm.
De exemplu :ție îți place să îi introduci "degetele, obiecte" în vaginul unei femei? Sau în anusul ei?
Nu este o mare diferență dacă ești băiat sau fata. Toții avem fantezii sau poziții în care noi ne satisfacem în pat.

| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Eu cred ca fanteziile lui sunt putin cam iesite din normele actuale dintre hetrosexuali. am uitat sa mentionez faptul ca pe langa stimularea anala cu degetul, baiatul nu are nici o ezitare cand iubita il penetreaza cu vibratorul. daca nici asta nu-i semn ca esti pe invers, care e?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Aici sunt de acord.

Aici e vina ta, pentru ca nu te ai exprimat bine

| DanyDav a răspuns:

Este vorba de masajul de prostata, homosexual este acea persoana care intrtine relatii sexuale doar cu persoane de acelasi sex.
Toti baietii avem retineri cand ne umbla cineva la fundulet, cu greu m-a convins iubita sa icerc, si intr-adevar este stimulant, induce mai repede ejacularea.

| bbobo22 a răspuns:

Cat timp ii place sa faca dragoste cu o femeie nu poate fi nici bisexual si nici homosexual.

| JessyAnne a răspuns:

Nu e

| anonim_4396 explică (pentru JessyAnne):

Eh nu! cum sa nu fie!? imagineaza ti doar ca degetul unei fete este cat penisul unui asiatic de rand.

| NoName56 a răspuns:

Poti sa fii mai prost de atat?

| anonim_4396 explică (pentru NoName56):

NoName56. Aseazate cu spatele la oglinda si pantaloni dati jos, apoi apleacate si baga-ti un deget de la mana stanga in anus, iar cu mana dreapta fa-ti selfie sa vezi cine esti cu adevarat. happy

| NoName56 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap, poti sa fii mai prost de atat.Merci pentru lamurire.