| anonima1151 a întrebat:

Am si eu o dilema,nu inteleg unele lucruri
Prietenul meu mi.a zis de la inceputul relatiei ca lui i se ia dupa o perioada dar in timpul acesteia ca ma iubeste si ca nu ma va abandona.
Avea momente cand plangea dupa mine crezand ca sunt cu altul si fel si fel de aberatii si acum mi.a zis sa mi caut altul daca nu.mi convine
A zis ca pe langa mine ar vrea si alte aventuri,ca daca vreau o relatie mai distanta cu el
E normal sa spui ca ti se ia de persoana pe care pretindeai c.o iubesti si ai plans pentru ea, persoana care ti.a fost alaturi cand ti.a fost greu si a vrut sa fii cel mai fericit?
Miercuri ne.am vazut, a fost rece cu mine
Cand m.a adus acasa mi.a spus ca o sa vorbim in seara aia
Nu mi.a dat niciun semn, i.am dat eu,fara niciun raspuns...
Ieri nu a dat niciun semn,nimic, n.am vorbit deloc, i.am trimis un mesaj sa vad ce face,la fel, n.a binevoit sa raspunda
Pozele cu noi de pe fb inca le are...
Eu ce sa inteleg?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul ti-a spus clar ca s-a saturat de relatia ta, pe romaneste S-A PLICTISIT, lucru absolut NORMAL pentru ca este tanar si trebuie sa experiemteze aventuri specifice varstei,. lucru pe care si tu trebuie sa il faci. Nu ti-a mai dat nici un semn de viata pentru ca NU il mai interesezi iar daca un baiat nu mai da semn de viata e clar ca el deja a pus punct relatiei, sunteti tineri, habar nu aveti cat de frumoasa si scurta este viata, trebuie sa va distrati sa profitati din ea la maxim, practicati aventurile NU relatiile serioase si lungi pentru ca va veni poate odata ziua cand te vei desparti dupa o relatie de 6-7 ani si realizezi ca toata tineretea ta a fost aruncata la gunoi. este momentul sa va retrageti amandoi din relatie si sa va bucurati de viata separat

suntserios
| suntserios a răspuns:

E confuz si probabil sunteti foarte tineri si vrea si el sa se distreze. Nu inseamna ca nu tine la tine, dar mai are de experimentat libertatea inca

| AirănMeidăn a răspuns:

Stia de la inceput ca nu esti un keeper probabil
Unele relatii pur si simplu nu sunt facute sa dureze dar fii sigura ca vei gasi pe cineva ideal pentru tine si va fi totul bine, e o chestiune de timp si nu ar trebui sa te consumi prea mult cu asta. Va trece dupa un timp
Si apropo, cum sa iti spuna ca pe langa relatia voastra mai vrea si alte aventuri? Si ai acceptat asta cat timp inca erati impreuna? Eu i-as fi dat papucii sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l in pace dar totusi e cam ciudat cum se comporta cu tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I s-a luat. Omul s-a tinut de cuvant.