| creatza96 a întrebat:

Acum decurand adica de o saptamana nu stiu ce s.a intamplat cu prietenul meu.am stat o luna cu el. ne.am inteles bine ..adica sa va explix tot ce s.a petrecut intre noi: am fost cu altul inaintea acestui baiat,si eu ma despartisem de el. acest baiat de care vreau sa va zic o cauta pe prietena mea,iar eu am vb cu el prin sms-uri si i-am mai zis unele lucruri,bine inteles ca imi placea de el si tot il intrebam,, u chiar vrei sa fii cu ea" si el ma intreba,, dc tot ma intrebi" si chestii pana la urma cat am mai vb... m.am combinat si ne.am inteles ff bine la inceput timp de o luna. bine eu sunt o persoana foarte timida, si nu prea ma infingeam eu la saruturi.el vroia si nah pana la urma il mai pupam. ne.am si certat din cauza ca eu nu sunt cu vrea el mai indrazneata. ne.am inteles bine. ne.am plimbat, am vb deschis, bine ne.am si certat.i.am zis ca nu mai sunt virgina si el a fost de acord sa ramanem impreuna pentru ca ma iubea cel putin asa zicea el. si intr-o duminica ne.am vazut, ne.am sarutat, una alta. ne.am simtit bine. a cam indraznit si mi.a pus si mana pe fund mai sus, nu chiar pe fund. si in seara aceea el a plecat acasa si eu. nu m.a sunat deloc. am crezut ca are de invatat stiind ca are teza si i.am dat mesaj de nb. dimineata cand a plecat la scl. m-a vazut si eu pe el si el pe mine si nu mi.a facut nici cu mana nici sa-mi fi zambit, si i.am dat mesaj si i.am zis ca nu ma mai intereseaza daca vrei ma suni daca nu, nu. eu nu te mai sun. nu mi.a ras. i.am mai dat unul mai pe seara si i.am zis ca,,vad ca nu dai nici un semn de viata,dai de inteles ca suntem despartiti, ok" si nu mi.a ras. in fine trecea pe langa mine,nici nu, mi dadea atentie. pana cand o verisoara de-a mea l-a sunat si l-a intrebat ce are? si a zis ca pur si simplu nu mai poate sa continue. a tinut la mine si inca tine dar nu mai poate. ok am stat, am asteptat poate ma va suna. nimic. i.am dat mesaj si i-am zis sa ras ca nu merit asa ceva. si mi-a zis ca ce am patit. si l.am intrebat ce are si a zis ca nimic.EUsicksi dc nu vrei sa mai cont relatia? EL:--nu mai pot crede-ma, meriti un baiat mai bun ca mine.-si dc ma faci sa sufar ziceai ca nu esti o pers din asta.EL:-pai nu sunt,am tinut la tine si tin,si eu sufar.-EU:-si u tio faci cu mana ta? EL:-da,asa e mai bine, poate o sa fim mai tarziu impreuna, chiar imi doresc.EU:-nu puteai sa ma suni si sa-mi fi spus ca nu mai vrei? ELsicknu am putut gurita. (Atat am vb, ultima oara cu el) deci el mi-a dat papucii si nu stiu ce motiv ar fi avut. i.am mai dat niste amintiri sa vad daca raspunde. nimic. ce credeti? am facut eu ceva, sau ce s.a inamplat. o sa se intoarca al mine, odata ce a zis ca poate o sa fim mai tarziu impreuna si ca isi doreste asta.nu,si daca a zis ca nu se mai poate cont relatia, dc ma alintat,, gurita". dau funda. va rog ajutati-ma...

6 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Probabil te-a alintat in acest fel pentru ca inca te are in suflet. Poate ca el char are o problema despre care tu nu stii ce il impiedica sa continue relatia cu tine. Orice ar fi, ai rabdare. Poate are o scuza pentru tot comportamentul sau, dar daca el chiar tine la tine intr-o zi o sa te caute din nou happy

| Wihox a răspuns:

E un baiat cinstit. Daca a luat decizia asta nu mai insista. Stiu ca pare dur dar are un motiv serios pentru care a facut-o si cel mai bine ar fi sa ii respecti decizia. Nu imi pot da seama ce l-ar putea determina sa te lase.

| creatza96 explică (pentru Wihox):

Pai el nici nu mi-a zis in fata ca nu mai vrea. ca nu a putut, dar a zis ca nu mai poate sa continue, si ca el inca tine la mine, poate sa fie din cauza vacantei de vara...e ceva distanta intre mine si el.happy

| creatza96 explică (pentru Wihox):

Si mai ales, la inceput cand doar ne cunosteam isi dorea foarte mult sa fie cu mine, si imi zicea ca,, mi-as dori sa fim impreuna''
si ca,, te plac foarte mult'' si dodata asa. oare nu ma mai place? odata ce a zis ca ma place? sa va zic ca el e la liceul teologic. happy
poate va pot ajuta

| Wihox a răspuns:

Ma depaseste situatia, nu te pot ajuta. Dar retrag primul raspuns. Am avut impresia ca e un baiat neserios.Totusi ati mai vorbit? V-ati impacat?

| creatza96 explică (pentru Wihox):

Pai nu am mai vb. chiar pe fb mi.a dat un mesaj,, vacanta placuta'' si i.am urat si eu la fel. atat in rest nu am mai vb deloc