| euandra15 a întrebat:

am si eu o intrebare! am 15 ani iar anul acesta am banchet si nu stiu cum sa ma imbrac ...am 1, 55 aproape 42kg si nu stiu ce rochie si ce pantofi mar avantaja... ce culori? si machiajul cum ar trebui sa fie? parul sa mi-l las liber sau prins? app:vi se pare ca sunt slaba? mersi pentru sfaturi si cele mai bune vor primi funda sau vot.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Totdeauna trebuie sa te privesti cu un ochi strain ca sa intelegi ce iti sta bine si ce nu.O rochie evazata in partea de jos, cu cordon in talie care sa-ti sublinieze fragilitatea si pantofi cu toc inalt, cred ca ar fi foarte bine.In ce priveste culoarea, evita negrul chiar daca e o ocazie festiva, ai timp sa-l porti toata viata.Trebuie sa ai sau o culoare preferata sau o culoare in care stii ca iti sta bine.In rest,fii cat mai naturala, par liber, machiajul nu exagerat.Gandeste-te cum vrei sa ramai in amintirea colegilor. Distractie placuta!