| catalin911_1288 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare! Am 16 ani si sunt cu un baiat de 3 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala dar imi este frica deoarece nu stiu ce se ar putea intampa dupa ce terminam! Ma putei ajuta.

3 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Serios? dar tu in fiecare luna iti faci ziua de nastere? ca vad ca din martie de cand ne scriai ca penisul tau e curbat si ca ai 13 ani, acum ne scrii ca esti cu un baiat si ca ai 16 ani.Pai tu ori esti un gay mincinos, ori iti bati joc de noi.Care din ele?thinking

| Heys a răspuns:

Esti baiat sau fata ca dupa nume esti baiatbig grinlaughing

| catalin911_1288 explică:

Pai si eu si sora mea folosesc contul astatongue