| afrodita2011 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am 19 ani si ma intilnesc de 4luni cu un baiat de 18 ani, insa in acest timp de cind sunt cu el contiunui sa ma vad cu fostul meu prieten cu care am fost 2 ani impreuna, voi ce parere aveti despre acest caz, vreau sa va zic ca cu actualul nu am avut relatii sexuale insa cu fostul prieten da, si nu stiu cum sa fac sau mai bine zis nu stiu daca-s sigura sa rup relatia cu fostul prieten si sa o pastrez cu actualul, as vrea pe ambele sa le pastrez insa nu se primeste deoarece fostul prieten nu vrea sa ma culc cu actualul insa acest isi doreste sa avem ceva mai serios caci avem 4 luni si stie ca nu-s virgina... dati-mi va rog

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdelixA a răspuns:

Inseamna ca nu-i iubesti cu adevarat pe nici unu.Si nu te culca cu toata lumea.Fii mai rezervata.Si urmatorul pas fa-l cu grija, ca sa nu te cunoasca lumea ca...Asculta-ti inimaaaa