| laura1688 a întrebat:

TPU am si eu o intrebare. Am incercat pentru prima oara sex anal, si dimineata mi-a curs sange. Acum nu stiu ce sa fac, oare e grav sau poate ca mi-a curs sange pentru ca am facut prima data?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi dacă "te-a mâncat în c*r" :(

Sexul anal se face DOAR la vârste de 30+, atunci când ŞTI ce şi cum!

Cel mai probabil, este vorba de o fisură anală :(

Mergi cât mai curând la medicul de familie şi ceri o Trimitere la medicul specialist proctolog!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai toate sansele unei fisuri anale.
Daca vezi ca nu ti se opreste hemoragia, mergi rapid la medic.
Sexul anal nu e recomandat persoanelor lipsite de experienta, anusul nu e un vagin lubrifiat.
Nu mai repeta experienta asta, pana nu stii ce faci.

| JohnnyBi a răspuns:

Rectul nu este elastic si lubrifiat ca vaginul. daca nu ai dat cu lubrifiant inainte este posibil sa fi facut rupturi anale. si dupa cum zici ca ai sangerat, bravo, ai reusit. generatia noua nici nu stie sa faca sex cum trebuie rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna dă cu cremă acolo să te vindeci, te si doare?

| laura1688 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ma doare.multumesc de sfat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru laura1688):

Multă sănătate Laura

| neutrino a răspuns:

Mergi la medic, ai hemoroizi.

| Alcyon a răspuns:

Mergi la medic. S-ar putea sa fie vorba de o fisura anala.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ori lubrifierea n-a fost suficienta, ori ai probleme cu hemoroizii.Pot fi probleme, mai ales daca exista un,, transfer,, din anus in vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul anal nu presupune o dezvirginare in urma careia sa existe sangerari. Dar, dupa cum putem vedea, nici nu o exclude.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai facut fisuri anale.
Mergi de urgenta la medic.
Te pup!

| Neuronul a răspuns:

Anusul nu conţine himen ca vaginul.
Poate fi vorba despre o rană anală.

| HunkMan a răspuns:

Pune un petic de bicicleta laughing