| laura1688 a întrebat:

TPU, as avea si eu o intrebare.Am facut pentru prima data sex anal si dimineata mi-a curs sange. Ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa te opresti din aceasta practica.
Nu ti se pare normal?

| laura1688 explică (pentru greece12):

O singura data am facut asta.

| greece12 a răspuns (pentru laura1688):

Am inteles si-mi pare foarte rau ca s-a intamplat asta...mi-e teama sa nu fi facut vreo fisura anala.
Sper ca s-a oprit hemoragia.
Daca continua cumva, urgent la medic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa nu mai faci asa ceva.
http://www.sfatulmedicului.ro/......icale_6521
Probabil s-a rupt ceva. Poate ar trebui sa mergi la medic.

| Esperança a răspuns:

Păi în primul rând să pui întrebarea la categoria potrivită, cum ar fi: " Dragoste şi sex", iar apoi ar mai trebui să ştii că anusul este făcut pentru altceva, plus că mai poţi face şi hemoragie!
Cum îşi bat băieţii joc de unele...

| klaws007 a răspuns (pentru Esperança):

Isi bat joc cu acceptul fetelor, deci cine e de vina?

| Esperança a răspuns (pentru klaws007):

Nu te contrazic!
Dar şi băieţii sunt de vină, atunci când iubeşti o fată, nu faci astfel de lucruri cu ea, dar acestea sunt efectele pornografiei!

| TreiSurori a răspuns (pentru Esperança):

Traim totusi in vremuri ciudate ..cu sau fara acordul nostru copii nostri vor face ce fac tinerii din ziua de azi.
Cand iubesti o fata, IUBEAI~ pe vremuri mult apuse, nu faceai sex inainte de casatorie..niciodata nu o puneai sa iti faca oral sau anal.
Sexul pe atunci era o necesitate, pentru corp si pentru reproducere..acum e doar de fun.
N`avem ce sa le facem big grin

In legatura cu intrebarea: ori ti s`a rupt vreun muschi si trebuie sa mergi la doctor ori probabil nu e de la anus ci iti poate veni stopul (pe vagin) etc

| laura1688 explică (pentru Esperança):

Scuze din greseala am pus pe categoria asta, imi pare rau.