| TeIubescMult12345 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: Am o fata in clasa si imi place de ea mult as da orice pentru ea, am numar ei de tel. Vreau sa ma ajutati si pe mine cum sa-i spun ca o iubesc si vreau sa fiu cu ea.

2 răspunsuri:
| AGreatMan a răspuns:

Nu asa de direct. Vorbeste cu ea,invit-o la un suc, la o plimbare(nu imediat, de-abia dupa ce ati inceput sa va cunoasteti, ca altfel zice ca esti vreun psihopat). Dupa care daca da semne ca te-ar putea placea, spune-i direct:Insemni totul pentru mine si te plac foarte mult. Dupa care vezi ce zice

| azsxdcfvg a răspuns:

Vorbeste cu ea fa-o sa se simta foarte bine in prezenta ta sa nu se plictiseasca nici odata cand vb cu tine, iesi cu ea in oras si dupa ii vei spune ca o placi, ii faci complimete dar sa nu fie prea ieftinelaughingsi dupa un timp ii zici ca ai inceput sa simti ceva pentru ea