| anonim_4396 a întrebat:

:3
Am 13 ani si am o mica problema... sunt rusinos si imi place o fata. si ei de mine
Amandoi suntem in clasa a 7-a [eu sunt in 7 C iar ea in 7B]
Vreau niste sfaturi... ce sa fac, cum sa fac ca sa ii spun un "Te Iubesc! "
Sunt super rusinos si incerc s-ai spun asta de mult timp deci va rog ajutati-ma big grin

Răspuns Câştigător
| Vallerie a răspuns:

1. Fetelor le plac baietii amuzanti si ingeniosi:
2. Fa-ti curaj, trimite-i un biletel pe care sa scrie:Te iubesc...Cu drag, admiratorul tau secret(nu iti scrii numele, dar iti scrii clasa):/
Incearca sa fii foarte amuzant si artagei foarte multa atenti, deci...in fine, la un moment dat vei avea curajul sa ii zici primul ''Te iubesc''. Bafta. Funda?!

| AirsoftBerbec a răspuns (pentru Vallerie):

Multumesc mult big grin o sa incerc asta maine xD
Sper sa mearga.

5 răspunsuri:
| Perversul69 a răspuns:

Poi...si eu am problema asta si tot nu stiu cum sa o rezolvbig grin. Daca puteti ajutati-ma si pe mine. Danu FUNDA.

| Sabiina a răspuns (pentru Perversul69):

Tu nu ai cum sa dai funda ca nu e intrebarea ta laughing

| Perversul69 a răspuns:

Dau*big grinbig grin

| qwy a răspuns:

Ride glumeste cu ea si printre astea, adauga ssi aceste cuvintebig grin