| Bad1girl a întrebat:

Cum as putea sa-i demonstrez prietenului meu ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu e nevoie pentru asta, atâta timp cât tu ești sinceră cu el, ai încredere, îl respecți și îl înțelegi nu e nevoie să demonstrezi nimic.
Un sărut este mai presus de cuvinte!

4 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Nu ai ce sa demonstrezi nimic nimanui stai cu un om pentru ca pur si simplu asa iti este bine. daca el nu itnelege asta ...altfel faptul ca il asculti cand vorbeste, faptul ca mangai ca saruti ca faci dragoste ..sunt semne binevenite atat timp cat sunt reciproce

| neutrino a răspuns:

Cine are nevoie de aceasta demonstratie? Un prieten adevarat se uita in ochii tai si vede ce are de vazut.

| Bad1girl explică (pentru neutrino):

Mdaa,dar sunt prea departe ca sa ne uitam in ochii unul altuia...

| NuMaContrazice a răspuns:

Iubindu-l.Cum altfel...