| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, as vrea sa incerc sexul anal...dar ca partenerul meu sa nu ramana cu

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Sa nu ramana cu ce? niste coprocultura pe penis?

| BlitzLikeXd a răspuns:

Poate nu vrea sa faca sau nu-i place sexul anal o sa te doara

| Lovetolove a răspuns:

Mi-as dori ca partenerul tau sa nu ramana cu tine.

| Rosu_Bettina_1984 a răspuns:

O,Doamne,mi-a fost dat sa vad si asa ceva! Dar hai sa zicem ceva sa ii priasca domnisoarei.Omul acesta,iubitul tau, ce anume crede ca ai acolo? Vaginul de rezerva? Scuza-ma, draga mea, dar de ce nu ii mai ajung lucrurile normale? Stiai ca astea sunt inclinatii catre homosexualitate? Si si daca ar ramane cu c**** pe penis, eu consider ca asa i-ar trebui..Acuma,sa nu te suar ca nu sunt la subiect, iacata ce fac actritele porno cand practica una ca asta: CLISMA laughing Da, da, furtunul in fund si apa si etc ce va mai fi. Daca mai ai chef de ceva dupa clisma(am patit-o la nastere) te felicit!