| Florin_Mihai_1996_nqE9 a întrebat:

Am și eu o întrebare laughing)
Când te masturbezi ar trebui sa te simți bine când îți freci penisul sau când ejaculezi? Căci eu nu simt atâta plăcere când îl frec, doar când ejaculez. E normal?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, e normal. Orgasmul (plăcerea cea mai mare) durează doar câteva secunde. Dar vestea bună e că se poate repeta.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce ti se intampla tie.

| Sofer a răspuns:

Plăcerea e scurta.

| LPCTSTR a răspuns:

Se numeste orgasm, numai atunci poti "simti" ceva semnificativ de vreme de pielea penisului este cam lipsita de receptori pentru durere.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Placerea ar trebui sa se simta inca de cand iti atingi penisul pentru a te masturba. Desigur ca la inceput este doar o adiere de vant, ca la urma, cand ejaculezi, sa fie un uragan.

| Dana2103 a răspuns:

Asta e la toata lumea, insa exista si orgasm fara ejaculare. Citeste despre continenta sexuala

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Este normal.