| Maluckhar a întrebat:

am sa scriu o chestie foarte jenanta, Nu stiu sa ma masturbez. Adica am un fel de a ma masturba dar nu e normal. MA pun cu Penisul pe pat(canapea) si ma frec de ea in fata si in spate pana ejaculez. Stiti cum as putea sa ma mastubez normal?
Am incercat sa ma masturbez cum vad in filmele porno dar nu am simitit placere. sad

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa mai astepti ca sa mai cresti, ca pentru masturbare ai nevoie de un penis in erectie, nu de o putulica de copilas mic.

Răspuns utilizator avertizat