| PhaphushaDulcheCuVishePhorno a întrebat:

Am si eu o intrebare:cand un baiat stie ca o fata il place,ea de fiecare data cand intra pe mess el iese, de ce? sau cand ii zice fata buna, el nu raspunde.Ce credeti despre asta?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul asta nu e interesat de fata respectiva

| Nu a răspuns:

Ca baiatu' ala nu te place.
Si la 13 anisori ai tai, sau cati oi avea, "PhaphushaDulcheCuVishePhorno" - orice baiat cu capul pe umeri nici n-ar vrea sa aiba de-a face cu tine.
Scrisu' asta nu te face smechera, nu impresioneaza pe nimeni, ci te face sa pari o superficiala.
Stiu ca ti-am raspuns la intrebare, asa ca, PHA!

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Se poate interpreta in mai multe feluri. Depinde, poate sa faca asta pentru a parea neinteresat sau poate chiar nu il intereseaza. Unii fug sau rad de persoana care se indragosteste de ei pentru ca nu stiu sa aprecieze. Tu trebuie sa-ti dai seama de asta, cunosti cel mai bine situatia.

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

In acest caz e bine ca fata sa-si vada de drum.Ea nu-l intereseaza, sau chiar il streseaza!

| Keikoo a răspuns:

Poate ea il plictiseste..sau el e mai timid thinking