| xmiruna98 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna stie ca plac foarte mult un baiat si de cand i-am facut cunostinta cu el a tot inceput sa se dea la el. Ma intreaba mereu de el, se baga in seama cu el, l-a intrebat daca o place...Si nu e prima data. De fiecare data cand imi place de un baiat, il place si ea si daca o intreb zice ca nu apoi peste o luna imi zice ca l-a placut dar nu-l mai place etc. Credeti ca este o prietena adevarata?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca nu-ti e prietena.E ciudat comportamentul ei, mai repede as zice ca te uraste decat ca-ti e prietena.Uit-o...

| buburuza2007 a răspuns:

Raspuns simplu,nu, nu este o prietena buna, femeile sunt parsive, de asta majoritatea prietenilor mei sunt baieti, barem ei sunt mai usor de citit, decat o femeie

| Lorena7712 a răspuns:

Nu! O astfel de fata vrea doar sa iti faca rau.

| INGEEERAS a răspuns:

Multe fete sunt asa (pe la spate ) spune-i in fata ca ati termina-o decat cu una ca ea mai bine deloc