| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, sa zicem ca ați ieșit cu un tip la întâlnire și ați stabilit ca mai ieșiți. Intr-o zi mergeți la supermarket sa faceți cumpărături și îl vedeți pe respectivul în magazin. El va vede și în loc sa vina la voi sa va salute se ascunde printre rafturi. Cum reacționați la un asemenea gest?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma uit la el sa ma asigur ca m-a vazut, dupa care ma intorc cu spatele si plec, ignorandu-l complet si pe veci.

| Lupică27 a răspuns:

Iar ai scapat de la nebuni?

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Nu, doar a prins telefonul si o linie de semnal

| Madaxo97 a răspuns:

Sună ca un gest de respingere. Il las sa stea ascuns printre rafturi si probabil nu aș mai ieși a doua oară cu el.